Sponsors

Eet-Feestcafé De Klok

Wormgoor

Eet-Feestcaf;e De Klok Wormgoor
Grotestraat 84
7151 BD Eibergen
(0545) 47 74 75
Grotestraat 32
7150 AC Eibergen
(0545) 47 50 75

Doeksponsors

Kiffen schilderwerken www.kiffen.nu
Wansink woninginrichting & zonwering www.wansink-eibergen.nl
Martin Koopman Installatietechniek BV www.martinkoopman.nl
Witzand Bouwmaterialen www.witzand.nl
Intersport Borculo www.intersportborculo.nl
Bouwbedrijf Penterman www.penterman.nl


Bordsponsors:

Harry's Snackcounter harryssnackcounter
Auto Service Timmerije www.autoservicetimmerije.nl
Helmink Meubelen www.helminkwoneneibergen.nl
Profile Bleumink www.profilebleumink.nl
Jumbo Patrick Hobelman www.jumbo.com
Amazing Facilitaire Dienstverlening www.amazingfd.nl
FG Slijterij  
Obbink Eibergen www.obbink.nl
G. Jansen Timmerwerken www.jansentimmerwerk.nl


Adverteerders:

Drukkerij Maarse www.maarsedrukwerk.nl
Hofland Optiek www.hoflandoptiek.nl
Boekhandel Gellekink www.boekhandelgellekink.nl
Plus Markt Koenders www.plussupermarkt.nl
Nieuw Paradijs www.nieuwparadijs.nl
Flair Haarmode www.haarmodeflair.nl
De Faam Drogisterij www.da.nl
Boenders www.boenders.keurslager.nl
Erik ter Mors Hairfashion www.eriktermorshairfashion.nl
Café Tijink - De Beuk www.cafetijink.nl
Erve de Hooge Esch www.hoogeeschbuurse.nl

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

0545-472891

Sportpark de Bijenkamp

Rietmolenseweg 5/J
7151 MD Eibergen