Sponsoren

Wat zijn wij trots op de samenwerking die we met diverse sponsoren hebben opgezet!

Mocht u een vorm van sponsoring overwegen, neem dan contact op met ons via [email protected] en we nemen graag de mogelijkheden met u door.

Ter introductie nog even dit:

  • Wil je weten wie er in de sponsorcommissie zitten? Klik dan hier.
  • Wij werken met sponsorwaardecheques. Meer weten? Klik dan hier!

 

Ons motto:

"T.V. Mallumse Molen, door samenwerking tot veel in staat!"

 

Overzicht sponsoren

U vindt hier een overzicht van bedrijven, die onze vereniging een warm hart toedragen. 

 

Padel sponsoren

Tennisdistrict.com

www.padeldistrict.com

(pagina TVMM met kortingscode: www.tennisdistrict.com/pages/tv-mallumse-molen)

Biertent.com

www.biertent.com

Leden van TVMM krijgen 10% korting bij al hun aankopen

Goud sponsoren

De Klok

Grotestraat 84
7151 BD Eibergen
(0545) 47 74 75

Eet-Feestcafé De Klok

Wormgoor

Grotestraat 32
7150 AC Eibergen
(0545) 47 50 75

Wormgoor

Amazing

Mors 14
7151 MX Eibergen
085 065 68 30

Amazing

Bouwbedrijf Penterman

Olden Eibergsedijk 4
7151 NB  Eibergen
0545 - 47 30 70

Obbink Eibergen

J.W. Hagemanstraat 1
7151 AD Eibergen
0545-47 12 60

Profile Vermeulen

Venneslatweg 2
7151 HD Eibergen
0545-47 41 66

Jasmin Garden

Groenloseweg 14
7151 HW Eibergen
0545–47 56 74

Jumbo Eibergen

Brink 35
7151 CR Eibergen
0545-46 11 11

Bakker Bart Eibergen

Brink 7
7151 CR Eibergen
0545-47 21 76

C. Nederhoff Schilderwerken

06-51768784

OpWeg Coaching

J.W. Hagemanstraat 48
7151 AH Eibergen

 

 

 

Zilver sponsoren

Auto Service Timmerije www.autoservicetimmerije.nl
Maikel Geurts metaalbewerking www.maikelgeurtsmetaal.nl
Parlijn Zorgorganisatie www.parlijn.nl
Scharrenborg Tweewielers www.scharrenborg2wielers.nl
Hovenier Erwin Lenderink https://www.facebook.com/profile.php?id=100007378936490
Wansink woninginrichting & zonwering www.wansink-eibergen.nl
Drukkerij Maarse www.maarsedrukwerk.nl
Heinhuis metaalrecycling www.heinhuis.nl
Brasserie de Lindeboom www.delindeboomeibergen.nl
André Voortman dakbedekking www.voortmandakbedekkking.nl
TopCare projectmeubelen www.topcareprojectmeubelen.nl
Harry's Snackcounter www.harryssnackcounter.nl
Computer Parts www.computer-parts.nl
Martin Koopman Installatietechniek www.martinkoopman.nl
Bennink Adviseurs & Makelaardij www.bennink.nl
Rijschool Stellinga www.stellinga.nu
Branditt Reclame en Sign www.branditt.nl
De Kiefte Autoschadespecialist www.dekiefte.com
Autobedrijf Berenpas www.berenpas.nl
Notaris Lenderink Haaksbergen www.notarislenderink.nl
Ter Horst Tegelwerken https://www.facebook.com/erwin.terhorst.9
Duits Solar www.duitssolar.nl
Weerman Makelaars www.weermanmakelaars.nl
NL-Vent www.nlvent.nl
Fysio Samen Sterk fysiosamensterk.nl

 

Brons sponsoren

Groente en Fruit Op'n Brink www.groentefruit.eu
Theo's Tankshop www.theostankshop.nl
Garage Grooters www.grooters.nl
Plus Koenders www.plussupermarkt.nl
Witzand Bouwmaterialen www.witzand.nl
Kiffen schilderwerken www.kiffen.nu
Welkoop Eibergen www.welkoop.nl
Nyink www.nyink.nl
Heming Elektrotechniek www.facebook.com/hemingelektrotechniek
Auto Huitink www.autohuitink.nl
Koken met Marloes www.kokenmetmarloes.nl
Moon Touch Healing www.moontouchhealing.nl

 

 

Overige partners

Rabobank www.rabobank.nl

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 545 472 891

Sportpark de Bijenkamp

Rietmolenseweg 6
7151 MD Eibergen

KVK-nummer

40101468